BILLY CUNE ART jako nazwa jest zarejestrowanym znakiem towarowym.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Tym wpisaem chcieliśmy poinformować, że nasza praca jest wynikiem pasji i kierowana jest do pozostałych entuzjastów tematu. Dla naszego funkcjonowania niezbędna jest ciągłość sprzedaży i zapobieganie nielegalnemu kopiowaniu naszych grafik.

Kilka słów o prawach autorskich:

Słowa „H-D, Harley, Harley-Davidson, Knucklehead, Flathead, Shovelhead, Ironhead” i inne są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Harley-Davidson®, Inc. i Milwaukee Wisconsin, USA. Ta galeria internetowa i sklep nie są oficjalnie licencjonowane przez firmę Harley-Davidson®, Inc. Nie są tez zatwierdzone czy jakikolwiek sposób polecane przez Harley-Davidson®, Inc ani przez żadną inną firmę.

Wszystkie grafiki pojawiające się na tej stronie są własnością Billy Cune Art © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek użycie nazw, logo, marek, zarejestrowanych znaków towarowych i znaków towarowych ma na celu stworzenie autentycznych dzieł sztuki i jest własnością ich właścicieli. Żaden z tych projektów nie jest sponsorowany przez żadną firmę. Jest to prywatna praca stworzona przez Billy Cune Art. Jeśli znajdziesz tutaj jakieś swoje marki i uważasz, że są nieodpowiednie, skontaktuj się z nami, a natychmiast je usunę. W naszych działaniach czerpiemy inspiracje w oparciu o liczne zdjęcia i materiały, tak aby wiernie odwzorować zastaną rzeczywistość. Z tego powodu nasze prace mogą być podobne do innych prac tego typu, ponieważ przedstawiają ten sam temat. Wszelkie podobieństwo do innych prac tego typu jest przypadkowe i niezamierzone.

Warunki korzystania:

Treści z tej wirtyny mogą być wykorzystywane tylko do użytku prywatnego. Powielanie, kopiowanie, reprodukcja naszych grafik jest zabronione. Żadna grafika dostępna na tej stronie nie zostanie zmodyfikowana ani oddzielona od towarzyszącej jej sygnatury. Żadna grafika z tej strony nie będzie przechowywana na serwerach takich jak Photobucket, Pinterest itp.

Dziękujemy za przeczytanie powyższego tekstu oraz wsparcie.


F.T.W.